Zastępstwa w dniu 2017-03-16 czwartek
Agnieszka Grądzka - Pisek
lekcja opis zastępca uwagi
3 4 G - Matematyka, 122 Aleksandra Bienias p.-j. polski
4 4 G - Matematyka rozszerzona, 226 Anna Kajzerek lekcja biblioteczna
5 2 MT - Matematyka rozszerzona, 226 Jacek Gasztold za lekcję 7
6 2 MT - Matematyka, 226 Jacek Gasztold za ostatnią lekcję
7 3 A/H - Matematyka, 113 Małgorzata Michalak - Jarosz dot. gr. 1 zaj. z pedagogiem /gr. 2 zwolniona
8 3 A/H - Matematyka rozszerzona, 231 Anna Kajzerek dot. gr. 1 l. biblioteczna /gr. 2 zwolniona
       
Adam Lampert
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 ET - Matematyka, 225 Alicja Koczy p.
2 4 ET - Matematyka, 225 Alicja Koczy p.
3 1 MH(2) - Informatyka, 13 Michał Weczerek p.
4 1 K(2) - Informatyka, 13 Michał Weczerek p.
5 4 MT2 - Matematyka rozszerzona, 225 Alicja Koczy p.
6 4 MT2 - Matematyka rozszerzona, 225 Ewelina Limanowska p.-j. polski
7 3 O/E - Matematyka, 225 Alicja Koczy p.
       
Mirosław Łupieżowiec
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 A/E(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 1 K(1) - Wychowanie fizyczne, SG1 Barbara Drużdż p.
4 1 O - Wychowanie fizyczne, SG1 Barbara Drużdż p.
5 2 A(2) - Wychowanie fizyczne, 11 Ewa Przybyła za lekcję 3
6 2 A(2) - Wychowanie fizyczne, SG2 Ewa Orzechowska - Sowa złączenie grup
       
Karolina Malarczyk
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 MT2(1) - Język angielski, 3 Daria Rajman - Morawiec p.
2 4 MT2(1) - Język angielski, 3 Daria Rajman - Morawiec p.
3 4 MT2(2) - Język angielski, 124 Daria Rajman - Morawiec p.
4 3 O/E(1) - Język angielski zawodowy, 234 Monika Hibner p.
       
Mirosław Michalewski
lekcja opis zastępca uwagi
7 4 MT2(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 4 MT2(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 3 O/E - Wychowanie fizyczne, SG1 Ewa Orzechowska - Sowa p.
10 3 G - Wychowanie fizyczne, SG1 Ewa Orzechowska - Sowa p.
       
Michał Płaczko
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 MT1(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 4 MT2(1) - Złączenie grup   zast. z D. Rajman-Morawiec w s. 124
5 4 ET(2) - Język niemiecki, 7 Marcin Gulis złączenie grup
6 4 ET(2) - Język niemiecki, 7 Marcin Gulis złączenie grup
7 4 ET(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 4 ET(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Beata Urśnik
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 MH - Uczniowie przychodzą później    
4 1 A/E - Biologia, 120 Ewelina Limanowska p.
5 3 A/H(1) - Badania mikrobiologiczne i środowiskowe, 120 Daria Rajman - Morawiec złączenie grup
6 1 O - Biologia, 120 Anna Zimoch p.
7 1 OES - Biologia, 120 Anna Zimoch p.- j. polski
       
Andrzej Wójcik
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 ET - Uczniowie przychodzą później    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN