Bezpieczna +

O programie
Aktualności

e-Zawodowcy.eu

Kanał RSS

Bądź na bieżąco - zasubskrybuj nasz kanał RSS
Stypendia dla uzdolnionych uczniów PDF Drukuj Email
Redaktor: Mirosław Michalewski   
12.06.2012.

Zarząd Województwa Śląskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży województwa śląskiego na lata 2012-2015”. Adresatami programu są m. in. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Osoba ubiegająca się o stypendium powinna złożyć komplet dokumentów, tj. wniosek wraz z wymaganymi załącznikami w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach przy ul. Ligonia 46 (pok. 164).

Wnioski o stypendium winny być składane do dnia 20 lipca 2012 roku.

Program oraz zasady wraz z obowiązującym wnioskiem i załącznikami dostępne są na stronie internetowej www.slaskie.pl w zakładce „stypendia”. Więcej informacji uzyskać można w Wydziale Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego pod nr tel.: (32) 77 40 011 lub (32) 77 40 041.

Link do strony informacyjnej o stypendium wraz z załącznikami do pobrania: http://slaskie.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »