Bezpieczna +

O programie
Aktualności

e-Zawodowcy.eu

Kanał RSS

Bądź na bieżąco - zasubskrybuj nasz kanał RSS
Mamy najlepszych narciarzy PDF Drukuj Email
Redaktor: Mirosław Michalewski   
16.03.2010.
Image8 marca odbyły się pierwsze powiatowe zawody w narciarstwie alpejskim (slalom gigant) organizowane przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. W zawodach tych udział wzięło 7 szkół z terenu Powiatu Wodzisławskiego. W klasyfikacji generalnej reprezentanci naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Zawody odbyły się na stoku "Brenna Węgierski" w Brennej i  rozgrywane były osobno w kategoriach indywidualnych: dla dziewczyn i chłopców.  Suma 3 najlepszych łącznych czasów z obu przejazdów dała końcowy wynik w klasyfikacji ogólnej, w której zajęliśmy zwyciężyliśmy. 

Opiekunem naszych zawodników była Izabela Kowalska-Cichos. 

Wyniki naszych zawodników:

DAMIAN SKUPIEŃ - I miejsce - łączny czas: 50,3 s
MAREK KAROL - III miejsce - łączny czas: 52,77 s
SMUSZ ŁUKASZ - V miejsce - 
RADOSŁAW FAJKIS - XII miejsce - łączny czas: 56,49 s
RAFAŁ DOMES - XV miejsce -  łączny czas: 57,05 s

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image

Image

Image 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »