Odkrywamy Talenty

e-Zawodowcy.eu

Kanał RSS

Bądź na bieżąco - zasubskrybuj nasz kanał RSS

Aktualnie

Odwiedza nas 5 gości

BIP

BIP
Akcja krwiodawstwa w ZSZ
Wydarzenia - Inne wydarzenia
15.09.2014.

ImageInformujemy zainteresowanych uczniów, że najbliższa akcja krwiodawstwa w naszej szkole odbędzie się 29 października w godzinach 13.00-16.30 w sali 120. Już dziś serdecznie zapraszamy.

 
Mojestypendium.pl - sporo kasy na rarytasy
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
10.09.2014.

Komputer, tablet, książki, kurs językowy, wyjazdy zagraniczne i…ulubione słodycze - to wszystko można mieć dzięki stypendiom. Uczniowie, studenci, doktoranci, sportowcy, artyści i wszyscy, którzy szukają pomocy finansowej lub szansy na rozwój swoich talentów, mogą znaleźć w bazie serwisu mojestypendium.pl coś konkretnego dla siebie. Na przyszłych stypendystów czeka prawie 180 milionów złotych.

Czytaj całość
 
Zebrania z rodzicami
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
09.09.2014.

11 września odbędzie się zebranie dyrekcji, wychowawców, pielęgniarki i specjalisty ds. prewencji z rodzicami uczniów klas pierwszych. W tym samym dniu rodzice uczniów klas, które w czerwcu będą uczestniczyć w egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe oraz maturalnym spotkają się z pedagogiem, dyrekcją i wychowawcami. Z kolei w dniach 16-18 września spotkania z wychowawcami będą mieli rodzice klas drugich i trzecich.

Harmonogramy:
- zebranie rodziców uczniów klas 1,
- zebranie rodziców uczniów klas 2 i 3,
- zebranie rodziców uczniów klas IV oraz III ZSZ,

 
Wyniki egzaminu maturalnego
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
08.09.2014.

Uprzejmie informujemy, że świadectwa dojrzałości i wyniki egzaminu maturalnego przeprowadzonego w sierpniu 2014 roku będą do odbioru w dniu 12 września 2014 roku od godziny 9:00.

 
Wyprawka oraz stypendia socjalne
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
29.08.2014.

Dyrektor szkoły informuje o zbliżających się terminach składania wniosków w programach stypendiów socjalnych oraz wyprawki szkolnej. Wszystkie niezbędne informacje, niezbędne dokumenty i załączniki są do pobrania POD TYM ADRESEM.
Informacji na ten temat udziela również pedagog szkolny.

 
Kiermasz podręczników
Wydarzenia - Inne wydarzenia
28.08.2014.

W dniu 3 września o godzinie 10.30 w naszej szkole odbędzie się kiermasz podręczników. Osoby zainteresowane sprzedażą podręcznika proszone są o przyniesienie podręcznika i pozostawienie go w bibliotece szkolnej lub u pana Patryka Czyż. Podręczniki przeznaczone do sprzedaży powinny być podpisane ołówkiem na ostatniej stronie (imię, nazwisko, cena sprzedaży).

 
Ogłoszenie
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
27.08.2014.

Kierownicy Działów Zatrudnienia i Spraw Osobowych uprzejmie informuje, że zgodnie z Uchwałą Zarządu nr 564/2014 z dnia 2.07.2014 r. w sprawie „przyjmowania do pracy absolwentów szkół ponadgimnazjalnych posiadających gwarancje zatrudnienia udzielone przez KW S.A.”  Biuro Strategii Personalnej zostało zobowiązane do przyjmowania podań o przyjęcie do pracy od tych absolwentów.

W związku z powyższym podania od zainteresowanych przyjęciem absolwentów winny być indywidualnie składane w Kancelarii Głównej Centrali KW S.A. w Katowicach ul. Powstańców 30.
Do podania musi być dołączona kopia dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

 
Rozpoczęcie roku szkolnego
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
26.08.2014.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się w poniedziałek 1 września 2014 roku. Klasy pierwsze o godzinie 9.30 spotykają się z dyrekcją i wychowawcami w sali gimnastycznej. Klasy II – IV o godzinie 9.30 spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.
Na godzinę 8.00 zapraszamy na Mszę Św. inaugurującą nowy rok katechetyczny, która odbędzie się 
w Kościele Wniebowzięcia NMP w Wodzisławiu Śl.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 214

ZSZ na Facebook'u

O ZSZ w mediach

Leonardo da Vinci

Tomorrow Becomes Today - LdV project

Poprzedni projekt LdV

Building the common future - LdV project

Comenius

Comenius

Translate our website