Odkrywamy Talenty

e-Zawodowcy.eu

WF z klasą

WF z klasą ZSZ Wodzisław

Leonardo da Vinci

Tomorrow Becomes Today - LdV project

Poprzedni projekt LdV

Building the common future - LdV project

BIP

BIP

Kanał RSS

Bądź na bieżąco - zasubskrybuj nasz kanał RSS
STOP dopalaczom!
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
21.07.2015.

ImageW ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Czytaj całość
 
Egzamin maturalny poprawkowy
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
30.06.2015.

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego z nich mają prawo do przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym:

1. Część pisemna - 25 sierpnia 2015 r. (wtorek, godz. 9:00)
2. Część ustna - (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół)

Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do Dyrektora Szkoły w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyników tj. 7 lipca br. pisemnego oświadczenia ponownym przystąpieniu do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu (zał. T_18).

Harmonogram do pobrania - TUTAJ

 
Gratulujemy maturzystom
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
03.07.2015.

30 czerwca maturzyści w całej Polsce otrzymali świadectwa maturalne. Absolwenci naszej Szkoły uzyskali najlepsze wyniki w całym powiecie wodzisławskim spośród wszystkich szkół średnich, zarówno technicznych jak i ogólnokształcących. Serdecznie gratulujemy.
Szczegółowe wyniki dostępnę są na stronie Nowin Wodzisławskich

Czytaj całość
 
Odbiór świadectw maturalnych
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
26.06.2015.

30 czerwca od godziny 12.00 zapraszamy tegorocznych maturzystów po odbiór świadectw maturalnych w sekretariacie szkolnym.

 
Bezpieczna praca
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
26.06.2015.

Informujemy, że w ramach realizacji Krajowego Planu Działań Przeciwko Handlowi Ludźmi na lata 2013 - 2015, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało zestaw materiałów edukacyjnych dotyczących zagrożeń związanych z handlem ludźmi dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę.

Czytaj całość
 
NOWOŚĆ w naszej ofercie kształcenia!
Ważne - Ważne
23.06.2015.
Od września 2015 roku uczniowie klasy pierwszej kształcącej się w zawodach: operator obrabiarek skrawających i elektromechanik staną się jednocześnie pracownikiami młodocianymi. Pracownik młodociany to nowa propozycja Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 3 im. Piastów Śląskich. Z tej szansy mogą skorzystać uczniowie, którzy mają 16 lat, a nie ukończyli jeszcze 18. Z możliwości tej warto skorzystać, ponieważ po zakończeniu nauki i pracy otrzymasz świadectwo pracy, które będzie potwierdzeniem zdobytego doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. 
 
Mówimy NIE!
Ważne - Ważne
23.06.2015.
W związku z końcem roku szkolnego i zbliżającymi się wakacjami zostały zorganizowane dla naszych uczniów zajęcia dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji. Wychowawcy oraz nauczyciele zwrócili szczególną uwagę na problem handlu ludźmi, gdyż lato to czas wzmożonych wyjazdów młodzieży zarówno na wakacje jak i do pracy również za granicę. Chcąc dopilnować aby nasi uczniowie bezpiecznie wrócili w szkolne mury nasza szkoła włączyła się do projektu realizowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w partnerstwie z Fundacją Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu „La Strada”.

 
UWAGA: Ważne zmiany w legitymacjach szkolnych
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
19.06.2015.

Zbliża się okres wakacyjny, licznych wyjazdów i przejazdów środkami transportu publicznego. Dokumentem uprawniającym do przejazdów ulgowych jest ważna legitymacja uczniowska. Ministerstwo Edukacji Narodowej zmieniło rozporządzenie regulujące obowiązujący wygląd legitymacji. Najważniejszą nowością jest konieczność wpisania numeru PESEL.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 286

Współpraca

Brązowe Technikum 2015

ZSZ na Facebook'u