Odkrywamy Talenty

e-Zawodowcy.eu

Kanał RSS

Bądź na bieżąco - zasubskrybuj nasz kanał RSS

Aktualnie

Odwiedza nas 13 gości

BIP

BIP
W Muzeum Piastów Śląskich
Wydarzenia - Inne wydarzenia
23.10.2014.

17 października 50-cio osobowa grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce zorganizowanej do Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu. Wycieczka ta była kolejnym elementem obchodów związanych z nadaniem imienia Piastów Śląskich Technikum Nr 1 i Zasadniczej Szkole Zawodowej Nr 3. W świat Piastów Śląskich młodzież została wprowadzona przez paną Annę Techemańską, która jest kustoszem muzeum. Muzeum Piastów Śląskich objęło honorowy patronat nad naszymi szkołami.

Czytaj całość
 
Imię Piastów Śląskich
Wydarzenia - Uroczystości szkolne
16.10.2014.
Data 15 października na stałe wpisała się w życie naszej szkoły, gdyż to właśnie wtedy Technikum Nr 1 i Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 3 oficjalnie otrzymały imię Piastów Śląskich. Główne uroczystości odbyły się przed szkołą oraz w auli. Wcześniej odprawiona została msza świeta w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po niej uczniowie, nauczyciele i goście przeszli pod szkołę. Tam Starosta Powiatu Wodzisławskiego Tadeusz Skatuła, Przewodniczący Rady Powiatu Eugeniusz Wala i dyrektor szkoły Danuta Mielańczyk odsłonili pamiątkową tablicę, która umieszczona został przed wejściem do szkoły. Honorowy patronat nad naszą szkołą objęło Muzeum Piastów Śląskich, którego siedziba mieści się w Brzegu.
Czytaj całość
 
Święto szkoły
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
13.10.2014.

15 października 2014 roku odbędą się w naszej szkole uroczystości związane z nadaniem imienia Piastów Śląskich Technikum Nr 1 i Zasadniczej Szkole Zawodowej Nr 3. W programie uroczystości przewidziano między innymi Mszę św. dziękczynną w kościele WNMP w Wodzisławiu Śl., odsłonięcie pamiątkowej tablicy przed wejściem głównym do szkoły oraz uroczystą akademię.

 
Śniadanie Mistrzów
Wydarzenia - Inne wydarzenia
10.10.2014.

Image17 września 2014 roku w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się IX edycja Śniadania Mistrzów. Wśród 79 laureatów olimpiad przedmiotowych i turniejów zawodowych w roku szkolnym 2013/2014 naszego województwa, znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły: ubiegłoroczny absolwent - Dawid Zieleniewski i uczeń klasy IV G – Bartosz Grabiec.

Czytaj całość
 
Akcja krwiodawstwa w ZSZ
Wydarzenia - Inne wydarzenia
15.09.2014.

ImageInformujemy zainteresowanych uczniów, że najbliższa akcja krwiodawstwa w naszej szkole odbędzie się 29 października w godzinach 13.00-16.30 w sali 120. Już dziś serdecznie zapraszamy.

 
Zaproszenie do udziału w projekcie
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
11.09.2014.

ImageW dniach od 12 września 2014r. do17 września 2014r. przyjmowane są zgłoszenia do udziału w zajęciach wyrównawczych realizowanych w ramach projektu „Mój wybór, mój zawód, moja kariera” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Bliższe informacje i formularze rekrutacyjne dostępne są w sekretariacie szkoły oraz pokoju nr 16 u p. Wiesława Pawlicy.

Image

 
Mojestypendium.pl - sporo kasy na rarytasy
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
10.09.2014.

Komputer, tablet, książki, kurs językowy, wyjazdy zagraniczne i…ulubione słodycze - to wszystko można mieć dzięki stypendiom. Uczniowie, studenci, doktoranci, sportowcy, artyści i wszyscy, którzy szukają pomocy finansowej lub szansy na rozwój swoich talentów, mogą znaleźć w bazie serwisu mojestypendium.pl coś konkretnego dla siebie. Na przyszłych stypendystów czeka prawie 180 milionów złotych.

Czytaj całość
 
Zebrania z rodzicami
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
09.09.2014.

11 września odbędzie się zebranie dyrekcji, wychowawców, pielęgniarki i specjalisty ds. prewencji z rodzicami uczniów klas pierwszych. W tym samym dniu rodzice uczniów klas, które w czerwcu będą uczestniczyć w egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe oraz maturalnym spotkają się z pedagogiem, dyrekcją i wychowawcami. Z kolei w dniach 16-18 września spotkania z wychowawcami będą mieli rodzice klas drugich i trzecich.

Harmonogramy:
- zebranie rodziców uczniów klas 1,
- zebranie rodziców uczniów klas 2 i 3,
- zebranie rodziców uczniów klas IV oraz III ZSZ,

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 220

ZSZ na Facebook'u

Leonardo da Vinci

Tomorrow Becomes Today - LdV project

Poprzedni projekt LdV

Building the common future - LdV project

Comenius

Comenius

Translate our website