Odkrywamy Talenty

e-Zawodowcy.eu

Kanał RSS

Bądź na bieżąco - zasubskrybuj nasz kanał RSS

Aktualnie

Odwiedza nas 7 gości

BIP

BIP
Lekcja inna niż wszystkie
Wydarzenia - Inne wydarzenia
30.10.2014.
29 października w naszej szkole odbyła się ciekawa lekcja historii i wiedzy o społeczeństwie - ciekawa i wyjątkowa bo poprowadzona przez twórców i kreatorów tej rzeczywistości.  Na zaproszenie Starosty Wodzisławskiego pana Tadeusza Skatuły do naszej szkoły przybył przewodniczący Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii Parlamentu Europejskiego, profesor nauk technicznych Jerzy Buzek oraz poseł na Sejm RP pan Ryszard Zawadzki. Uczniowie mieli niecodzienną okazję zapytać o jakość i przyszłość szkolnictwa zawodowego w Europie, sukcesy i problemy swoich kolegów zagranicą.
 
Akcja krwiodawstwa w ZSZ
Wydarzenia - Inne wydarzenia
27.10.2014.

ImageInformujemy zainteresowanych uczniów, że najbliższa akcja krwiodawstwa w naszej szkole odbędzie się 29 października w godzinach 13.00-16.30 w sali 120. Już dziś serdecznie zapraszamy.

 
Harmonogram zebrań z rodzicami
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
27.10.2014.

W dniach 4-7 listopada br. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I-III. Szczegółowy harmonogram spotkań jest dostępny w pliku .pdf do pobrania.

 
Zaproszenie do udziału w projekcie
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
24.10.2014.

ImageW dniach od 24 października 2014 r. do 3 listopada 2014 r. przyjmowane są zgłoszenia do udziału w: warsztatach grupowych umiejętności interpersonalnych (coaching) dla klas II, wsparciu rozwoju zawodowego dla klas III, przygotowaniu do egzaminu zawodowego dla klas III, przygotowaniu do egzaminu zawodowego dla klas IV realizowanego w ramach projektu „Mój wybór, mój zawód, moja kariera” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Bliższe informacje i formularze rekrutacyjne dostępne są również w sekretariacie szkoły oraz w pokoju nr 16 u p. Wiesława Pawlicy.

Czytaj całość
 
W Muzeum Piastów Śląskich
Wydarzenia - Inne wydarzenia
23.10.2014.

17 października 50-cio osobowa grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce zorganizowanej do Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu. Wycieczka ta była kolejnym elementem obchodów związanych z nadaniem imienia Piastów Śląskich Technikum Nr 1 i Zasadniczej Szkole Zawodowej Nr 3. W świat Piastów Śląskich młodzież została wprowadzona przez paną Annę Techemańską, która jest kustoszem muzeum. Muzeum Piastów Śląskich objęło honorowy patronat nad naszymi szkołami.

Czytaj całość
 
Imię Piastów Śląskich
Wydarzenia - Uroczystości szkolne
16.10.2014.
Data 15 października na stałe wpisała się w życie naszej szkoły, gdyż to właśnie wtedy Technikum Nr 1 i Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 3 oficjalnie otrzymały imię Piastów Śląskich. Główne uroczystości odbyły się przed szkołą oraz w auli. Wcześniej odprawiona została msza świeta w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po niej uczniowie, nauczyciele i goście przeszli pod szkołę. Tam Starosta Powiatu Wodzisławskiego Tadeusz Skatuła, Przewodniczący Rady Powiatu Eugeniusz Wala i dyrektor szkoły Danuta Mielańczyk odsłonili pamiątkową tablicę, która umieszczona został przed wejściem do szkoły. Honorowy patronat nad naszą szkołą objęło Muzeum Piastów Śląskich, którego siedziba mieści się w Brzegu.
Czytaj całość
 
Święto szkoły
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
13.10.2014.

15 października 2014 roku odbędą się w naszej szkole uroczystości związane z nadaniem imienia Piastów Śląskich Technikum Nr 1 i Zasadniczej Szkole Zawodowej Nr 3. W programie uroczystości przewidziano między innymi Mszę św. dziękczynną w kościele WNMP w Wodzisławiu Śl., odsłonięcie pamiątkowej tablicy przed wejściem głównym do szkoły oraz uroczystą akademię.

 
Śniadanie Mistrzów
Wydarzenia - Inne wydarzenia
10.10.2014.

Image17 września 2014 roku w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się IX edycja Śniadania Mistrzów. Wśród 79 laureatów olimpiad przedmiotowych i turniejów zawodowych w roku szkolnym 2013/2014 naszego województwa, znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły: ubiegłoroczny absolwent - Dawid Zieleniewski i uczeń klasy IV G – Bartosz Grabiec.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 222

ZSZ na Facebook'u

Leonardo da Vinci

Tomorrow Becomes Today - LdV project

Poprzedni projekt LdV

Building the common future - LdV project

Comenius

Comenius

Translate our website