Odkrywamy Talenty

e-Zawodowcy.eu

Kanał RSS

Bądź na bieżąco - zasubskrybuj nasz kanał RSS

Aktualnie

Odwiedza nas 4 gości

BIP

BIP
Wielki sukces zawodowy
Wydarzenia - Konkursy
19.05.2015.
15 maja rozstrzygnięty został „Konkurs na napisanie programu do sterownika temperatury”, którego patronem była firma POL-EKO Aparatura. Uczniowie naszej szkoły: Damian Pozimski z klasy kształcącej się w zawodzie technik elektryk i Kamil Socha, który kształci się w zawodzie technik mechatronik zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności, dzięki czemu  zdobyli główną nagrodę, którą jest Płatny Wakacyjny Staż w firmie POL-EKO.
Czytaj całość
 
Harmonogram zebrań z rodzicami
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
31.03.2015.

ImageW dniach 19-21 maja br. odbędą się zebrania z rodzicami. Szczegółowy harmonogram spotkań jest dostępny w pliku .pdf do pobrania.

 
100 % sukcesu
Ważne - Ważne
07.05.2015.
W styczniu po raz pierwszy uczniowie klas kształcących się w zawodach: technik mechatronik, technik elektryk i elektryk zdawali egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe zgodnie z nowymi procedurami. Szczególne gratulacje należą się mechatronikom, którzy fenomenalnie poradzili sobie z zadaniami egzaminacyjnymi i zdali w 100%. Wszystkim gratulujemy.
 
Tenisiści znów na podium
Sport - Sport w szkole
04.05.2015.

Image29 kwietnia w ZSP im. Sejmu Śląskiego w Radlinie odbył się Turniej tenisa stołowego szkół zawodowych i gimnazjalnych o puchar Dyrektora Szkoły. Nasza drużyna w składzie: Marcin Machaczek (III MH), Patryk Lubszczyk (II HO) oraz Adam Polak (I G) wywalczyła zaszczytne II miejsce.

Czytaj całość
 
Sukces
Wydarzenia - Konkursy
30.04.2015.
Image29 kwietnia odbył się finał V Olimpiady Wiedzy Górniczej "O Złotą Lampkę". Uczniowie naszej szkoły: Mateusz Przeliorz i Krystian Kacprzak zajęli II miejsce i tym samym zostali zwolnieni z części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe otrzymując maksymalny wynik egzaminu. Należy dodać, że Mateusz i Krystian otrzymali indeks Politechniki Śląskiej w Gliwicach. 
Czytaj całość
 
Powiatowe Targi Edukacyjne
Wydarzenia - Inne wydarzenia
29.04.2015.

Nasza szkoła po raz kolejny zaprezentowała swoja ofertę edukacyjną podczas Powiatowych Targów Edukacyjnych. Targi skierowane były do gimnazjalistów i ich rodziców. Tym razem nasze stanowisko wspierali lokalni przedsiębiorcy, z którymi Zespół Szkół Zawodowych współpracuje. W promocję szkolnictwa zawodowego, które cieszy się bardzo dużą popularnością zaangażowały się następujące firmy: POL-EKO Aparatura, JBG 2, Avicold, Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji. Firmy zaprezentowały specjalistyczna aparaturę oraz przedstawiły możliwość zatrudnienia. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się kierunki: technik analityk, technik ochrony środowiska, technik elektryk, technik mechatronik oraz zawód, który po raz pierwszy od września zostanie uruchomiony w naszej szkole: technik chłodnictwa i klimatyzacji.

Czytaj całość
 
Odwiedzili nas gimnazjaliści
Wydarzenia - Inne wydarzenia
29.04.2015.

W poniedziałek 27 kwietnia w progach naszej szkoły powitaliśmy gimnazjalistów. Tradycją stało się już organizowanie Dnia Otwartego Szkoły. Szkoła otwarta była dla wszystkich gimnazjalistów III klas i ich rodziców, którzy przyjęli zaproszenie do zapoznania się z ofertą Technikum Nr 1 im. Piastów Śląskich oraz Zasadniczą Szkołą Zawodową Nr 3 im. Piastów Śląskich. Dzień Otwarty Szkoły został wykorzystany do zaprezentowania prowadzonej działalności edukacyjnej, bazy dydaktycznej oraz jej licznych atutów. Budynek szkoły na ten dzień został specjalnie przygotowany, by umożliwić odwiedzającym dokładne zapoznanie się proponowanymi możliwościami nauki. W salach lekcyjnych miały miejsce prezentacje, instruktaże i pokazy, ściśle związane z działalnością edukacyjną i prowadzonymi kierunkami kształcenia. 

Czytaj całość
 
Kolejne klasy opuściły mury szkoły...
Wydarzenia - Uroczystości szkolne
27.04.2015.
Image24 kwietnia odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych. W części oficjalnej nie obyło się bez słów pożegnań. Najzdolniejszym uczniom wręczono dyplomy oraz nagrody za wybitne osiągnięcia.
Teraz przed tegorocznymi maturzystami przygotowania do ważnego egzaminu dojrzałości. Tegoroczne matury rozpoczną się 4 maja egzaminem z języka polskiego. Potem w czerwcu jeszcze czekają egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.
Przy okazji wszystkim maturzystom życzymy połamania piór!
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 268

Współpraca

Brązowe Technikum 2015

ZSZ na Facebook'u

Leonardo da Vinci

Tomorrow Becomes Today - LdV project

Poprzedni projekt LdV

Building the common future - LdV project

WF z klasą

WF z klasą ZSZ Wodzisław