Odkrywamy Talenty

e-Zawodowcy.eu

Kanał RSS

Bądź na bieżąco - zasubskrybuj nasz kanał RSS

Aktualnie

Odwiedza nas 20 gości

BIP

BIP
Kolejne klasy opuściły mury szkoły...
Wydarzenia - Uroczystości szkolne
27.04.2015.
24 kwietnia odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych. W części oficjalnej nie obyło się bez słów pożegnań. Najzdolniejszym uczniom wręczono dyplomy oraz nagrody za wybitne osiągnięcia. 
Teraz przed tegorocznymi maturzystami przygotowania do ważnego egzaminu dojrzałości. Tegoroczne matury rozpoczną się 4 maja egzaminem z języka polskiego. Potem w czerwcu jeszcze czekają egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.
Przy okazji wszystkim maturzystom życzymy połamania piór!
 
Lokalna Akcja Sportowa za nami
Sport - Sport w szkole
24.04.2015.

ImageW ramach Lokalnej Akcji Sportowej 18 kwietnia w naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej oraz turniej tenisa stołowego z udziałem rodziców, uczniów i nauczycieli. Przed rozpoczęciem rozgrywek uczniowie Fojcik Artur z I MT ze swoją partnerką Pauliną Adamczak zatańczyli walca wiedeńskiego. Fryc Michał z IG i Oślizło Marek z II MT1 popisywali się swoją sprawnością fizyczną prezentując elementy workout.

Czytaj całość
 
Harmonogram zebrań z rodzicami
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
31.03.2015.

ImageW dniach 30 kwietnia br. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas III ET1, III ET2 i III G2. Szczegółowy harmonogram spotkań jest dostępny w pliku .pdf do pobrania.

 
Wraca gwarancja zatrudnienia w Kompanii Węglowej
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
16.04.2015.

31 marca Zarząd Kompanii Węglowej SA podjął Uchwałę dotyczącą przyjęć do pracy. Na jej mocy pierwszeństwo otrzymują absolwenci szkół górniczych, którzy wcześniej otrzymali gwarancję zatrudnienia.
Pełna treść Uchwały znajduje się TUTAJ

 
Dzień Otwarty w ZSZ
Wydarzenia - Inne wydarzenia
16.04.2015.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim zapraszają uczniów klas III gimnazjalnych, wychowawców i rodziców na Dzień Otwarty Szkoły połączony z Dniem Kariery w dniu 27 kwietnia 2015 r. w godzinach od 9:00 – 16:00.

Czytaj całość
 
Rekrutacja do projektu CEMS Chance
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
13.04.2015.

ImageCEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych do ambitnych uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej. Uczestnicy, mający z różnych przyczyn utrudniony start w dorosłe życie często nie są świadomi szans, jakie daje im los. Celem warsztatów jest nauka dostrzegania tych szans i w pełni je wykorzystywać, aby w przyszłości mogli odnieść sukces.

Czytaj całość
 
Lokalna Akcja Sportowa w ZSZ
Wydarzenia - Inne wydarzenia
23.03.2015.

ImageW ramach programu WF z klasą odbędzie się w naszej szkole Lokalna Akcja Sportowa. Imprezę sportową organizujemy 18 kwietnia (sobota godz. 9.00). W ramach LAS-u odbędzie się turniej siatkówki oraz tenisa stołowego, w których mogą uczestniczyć uczniowie i ich rodzice, nauczyciele i pracodawcy.
Serdecznie zapraszamy rodziców naszych uczniów do udziału w sportowym święcie naszej szkoły. Zgłoszenia przyjmujemy do 1 kwietnia przez uczniów, osobiście lub telefonicznie.

 
Technik chłodnictwa i klimatyzacji - zawód z przyszłością
Wydarzenia - Inne wydarzenia
01.04.2015.

Image27 marca 2015 roku w naszej szkole odbył się panel dyskusyjny „Organizacja kształcenia w zawodzie technik chłodnictwa i klimatyzacji”. Zawód ten od 1 września 2015 roku zostanie uruchomiony w Technikum Nr 1 imienia Piastów Śląskich. Panel dyskusyjny prowadziła Dyrektor Szkoły pani Danuta Mielańczyk.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 262

Brązowe Technikum 2015

ZSZ na Facebook'u

Leonardo da Vinci

Tomorrow Becomes Today - LdV project

Poprzedni projekt LdV

Building the common future - LdV project

WF z klasą

WF z klasą ZSZ Wodzisław

Translate our website