Odkrywamy Talenty

e-Zawodowcy.eu

Kanał RSS

Bądź na bieżąco - zasubskrybuj nasz kanał RSS

Aktualnie

Odwiedza nas 10 gości

BIP

BIP
Akcja krwiodawstwa w ZSZ
Wydarzenia - I pomoc
26.02.2015.

ImagePo dłuższej przerwie w anszej szkole znów odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa. Wszystkich pełnoletnich zapraszamy w czwartek, 9 kwietnia w godzinach 13.00-16.30.

 
Refundacja kosztów przejazdu w projekcie Mój wybór, mój zawód, moja kariera
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
26.02.2015.

Uczniowie uczestniczący w stażach i praktykach zawodowych w ramach projektu “Mój wybór, mój zawód, moja kariera” mogą się ubiegać o zwrot kosztów przejazdu zgodnie z poniższym regulaminem. Dodatkowych informacji udziela pan Wiesław Pawlica (pokój 16).

Czytaj całość
 
WAŻNE: informacje dla maturzystów
Ważne - Ważne
20.02.2015.

Uruchomiony został serwis dla uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego. Serwis będzie dostępny na stronie www.oke.jaworzno.pl. Umożliwia on weryfikację danych osobowych i egzaminacyjnych.
Absolwenci z lat ubiegłych login powinni odebrać w godzinach 8.00 - 16.00 w gabinecie wicedyrektora (pok. nr 16) do 26 lutego br.

 
Z lingwistyczną pasją
Wydarzenia - Inne wydarzenia
17.02.2015.
Ze szczególną radością informujemy o sukcesach naszych uczniów. Tym razem mamy przyjemność poinformować, że do etapu okręgowego Olimpiady Języka Niemieckiego awansowali uczniowie naszej szkoły: Tomasz Zakrzewski i Tobiasz Kusch. Tomasz Zakrzewski zdobył wysoki wynik i tym samym znalazł się w czołówce olimpijczyków z województwa.
 
Zaproszenie do udziału w praktykach zawodowych
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
12.02.2015.

W dniach od 12 lutego 2015 r. do 13 lutego 2015 r. przyjmowane są zgłoszenia do udziału w praktykach zawodowych realizowanych w ramach projektu „Mój wybór, mój zawód, moja kariera” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Bliższe informacje i formularze rekrutacyjne dostępne są w sekretariacie szkoły oraz pokoju nr 16 u p. Wiesława Pawlicy.

Czytaj całość
 
Warsztaty dla uczniów w języku angielskim i niemieckim
Wydarzenia - Inne wydarzenia
29.01.2015.
W dniu 26 stycznia 2015 roku odbyły się szkolne warsztaty dla uczniów z klas 2 ET, 3 ET2 i 2 MT2. Szkolenie oparte było na przedstawieniu metod i technik autoprezentacji podczas rozwiązywania arkusza maturalnego z języka obcego. Metody symulacji praktycznych z zastosowaniem ćwiczeń indywidualnych z uczniem i zespołowych przedstawili zaproszeni przez nauczycieli języków obcych doradcy metodyczni.
 
Sam na sam…matura ustna 2015.
Wydarzenia - Inne wydarzenia
28.01.2015.

Nowa formuła matura stanowi nie lada wyzwanie zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Ustny egzamin z języka polskiego wymaga od zdającego nie tylko szerokiej wiedzy dotyczącej kultury, literatury i zjawisk językowych ale również wykazania się predyspozycjami krasomówcy, człowieka odważnego, umiejętnie i błyskotliwe prezentującego swoje zalety.

Czytaj całość
 
W finale Olimpiady Górniczej
Wydarzenia - Konkursy
27.01.2015.

22 stycznia w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu odbyły się eliminacje do finału Olimpiady Wiedzy Górniczej „O Złotą Lampkę”. O wejście do finału walczyło 18 szkół  kształcących w zawodzie technik górnictwa podziemnego. Dwuosobowe reprezentacje każdej ze szkół  w czasie 45 minut rozwiązywały  test 100 pytań jednokrotnego wyboru. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Krystian Kacprzak z IVG i Mateusz Przeliorz z III G1 uplasowała się na 3. miejscu i tym samym zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się w kwietniu. Serdecznie gratulujemy.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 249

Brązowe Technikum 2015

ZSZ na Facebook'u

Leonardo da Vinci

Tomorrow Becomes Today - LdV project

Poprzedni projekt LdV

Building the common future - LdV project

Comenius

Comenius

Translate our website