Odkrywamy Talenty

e-Zawodowcy.eu

Kanał RSS

Bądź na bieżąco - zasubskrybuj nasz kanał RSS

Aktualnie

Odwiedza nas 12 gości

BIP

BIP
Zaproszenie dla rodziców
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
23.03.2015.

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim zaprasza Rodziców uczniów klas objętych gwarancją zatrudnienia w Kompanii Węglowej S.A. na spotkanie informacyjne ze Starostą Wodzisławskim oraz Naczelnikiem Wydziału Oświaty dot. możliwości i perspektyw zawodowych uczniów Zespołu, które odbędzie się w dniu 31 marca 2015 r. (wtorek) o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Zawodowych.

Ze względów organizacyjnych proszę o uprzednie potwierdzenie obecności podpisem na stosownym formularzu dostarczonym przez syna.

 
Lokalna Akcja Sportowa w ZSZ
Wydarzenia - Inne wydarzenia
23.03.2015.

ImageW ramach programu WF z klasą odbędzie się w naszej szkole Lokalna Akcja Sportowa. Imprezę sportową organizujemy 18 kwietnia (sobota godz. 9.00). W ramach LAS-u odbędzie się turniej siatkówki oraz tenisa stołowego, w których mogą uczestniczyć uczniowie i ich rodzice, nauczyciele i pracodawcy.
Serdecznie zapraszamy rodziców naszych uczniów do udziału w sportowym święcie naszej szkoły. Zgłoszenia przyjmujemy do 1 kwietnia przez uczniów, osobiście lub telefonicznie.

 
Technik chłodnictwa i klimatyzacji - zaproszenie
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
23.03.2015.

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim serdecznie zaprasza Przedsiębiorców z branży chłodnictwa i klimatyzacji na panel dyskusyjny „Organizacja kształcenia w zawodzie technik chłodnictwa i klimatyzacji”, który odbędzie się w dniu 27 marca 2015 rok (piątek) o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Zawodowych.

Czytaj całość
 
Dyskutowali
Wydarzenia - Konkursy
23.03.2015.

19 marca uczniowie naszej szkoły Szemiel Paweł, Mika Bartosz i Klimek Paweł pod opieką pani Beaty Uršnik uczestniczyli w Rybniku w etapie regionalnym II Wojewódzkiego Turnieju Debat Oksfordzkich w obszarze problematyki CSR tj. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Turniej odbył się pod patronatem: Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i dr Jana Olbrychta - Posła do Parlamentu Europejskiego. Teza tegorocznego turnieju brzmiała „ Im droższy markowy produkt, tym bardziej łamane są prawa człowieka” Dzięki udziałowi w debacie oksfordzkiej uczniowie pogłębiają wiedzę o Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz mają możliwość doświadczyć: patrzenia na zagadnienia z wielu stron, budowania spójnej argumentacji, udziału w wystąpieniach publicznych, słuchania innych, brania odpowiedzialności za wypowiadane słowa i szanowania drużyny przeciwnej. Uczniowie uczą się, że możliwe jest kulturalne prowadzenie sporów, że logiczne i przemyślane argumentowanie może stanowić źródło ogromnej satysfakcji.

 
Bibliografia do egzaminu maturalnego
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
12.03.2015.

Zgodnie z procedurą organizowania i przeprowadzania egzaminu maturalnego, każdy kto zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego powinien przekazać Przewodniczącemu Szkolnego Zespołu Egzaminacyjnego wykaz bibliografii wykorzystanej do opracowania wybranego tematu do części ustnej egzaminu maturalnego z języka polskiego. Bibliografia musi być podpisana imieniem i nazwiskiem.
Złożenie bibliografii w wyznaczonym terminie tj. do 4 kwietnia 2015 r. jest warunkiem przystąpienia do części ustnej.

Bibliografię składamy w dwóch egzemplarzach według wzoru.

Czytaj całość
 
Harmonogram zebrań z rodzicami
Informacje Dyrektora - Informacje Dyrektora
10.03.2015.

ImageW dniach 17-19 marca br. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas IV. Szczegółowy harmonogram spotkań jest dostępny w pliku .pdf do pobrania.

 
Konkurs na zaprojektowanie i wykonanie na frezarce CNC logo
Wydarzenia - Konkursy
06.03.2015.

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl. zapraszają do udziału w oknkurs na zaprojektowanie i wykonanie na frezarce CNC logo swojej firmy . Konkurs został objęty patronatem firmy PREVAC. Nagrodą w konkursie jest płatny wakacyjny staż w firmie PREVAC Sp. z o. o.

Czytaj całość
 
Konkurs na napisanie programu do sterownika temperatury
Wydarzenia - Konkursy
06.03.2015.

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl. zapraszają do udziału w konkursie na napisanie programu do sterownika temperatury z wykorzystaniem narzędzia ATMEL STUDIO 6.2. Konkurs został objęty patronatem firmy Pol-Eko Aparatura. Nagrodą w konkursie jest płatny wakacyjny staż w Dziale Technicznym firmy Pol-Eko Aparatura.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 256

Brązowe Technikum 2015

ZSZ na Facebook'u

Leonardo da Vinci

Tomorrow Becomes Today - LdV project

Poprzedni projekt LdV

Building the common future - LdV project

Comenius

Comenius

Translate our website